Google+

Oni už zahradní grily Muurikka nebo grilovací pánev mají ...

Přečtěte si jak jsou spokojeni uživatelé zahradních grilů a pánví Muurikka. Budeme vděčni, pokud nám po nákupu napíšete i váš názor.
 
 

"Perfektní pro grilování ryb a drůbežího masa. Peněz rozhodně nelituju. Grilování s grilem Muurikka Smoker je radost a pohoda, není třeba maso otáčet a přitom se nespálí. Navíc se toho do něj vejde docela dost ".

Karel,  Brno

"S grilem Muurikka jsme velmi spokojeni. Již několikrát jsme grilovali/udili různé ryby. I manželce, která ryby zrovna nemusí, ty z Muurikky chutnají. ".

Josef T.

"Grilovali jsem poprvé a bez větší přípravy dva malé lososove filety. Ovšem výsledek byl skvělý a my se už s těšíme, že se dalšími pokusy vypracujeme k dokonalosti. Počkám ještě na výsledek grilování masa a pak ho začnu doporučovat."

Marcela N.

"S použitím grilovací pánve jsme maximálně spokojeni. Masíčko s výpekem je šťavnaté, no nemá to chybu. Naše okolí je informováno.

p.Dvořák

"Finský Gril Muurikka jsme pořídili kvůli jeho univerzálnosti, líbila se mi možnost péct větší kusy masa v celku. Po několika použitích jsem nejvíce nadšená z jedinečné chuti, získané ze štěpky. Shodli jsme se, že na jiném grilu nebo v troubě tuto chuť nelze získat".

Lenka D.

"Díky za Muurikka čistič, Muurikka Smoker  je jako nový, doporučuji houbičku hodně namočit, jo a používáme ho nejen na nerezový gril ale i na ostatní nerez doma".

Jiřina P.

"Muurikka Smoker můžeme doporučit, funguje bez problémů. Moc děkujeme za recepty, jako první jsme vyzkoušeli uzeného lososa a byla to mňamka, nezvykle dobrá chuť. Zahradní gril co za ty peníze stojí."

Honza M.

"Zahradní gril Smoker jsem dostal k narozeninám funguje dobře a jsem spokojený. Líbí se mi, že můžu grilovat na terase, nemusím rozdělávat oheň a hlavně uklízet."

Martin N.

"Díky za možnost půjčení, opravdu kouří minimálně. Fajn řešení pro grilování na balkoně. Jsme s Muurikka Smoker nadmíru spokojeni."

Petra. Ja

"Ve Finsku jsem ochutnal lososa z Murikka Smoker, tak jsem kupoval na jistotu. Ugriloval jsem lososa doma na oslavě a za 14 dní jsem kupoval pro syna a bráchu další dva."

Karel F.

"Tento gril je určitě výborný pro grilování s uzením – to má nesporné klady, zkoušeli jsme lososa – tak ho na grilu neudělám. Potom výborné byly marinovaná kuřecí stehna (marináda sojovo medová) a vepřová žebra s česnekem."

Vladimír K.

"Doporučuji Smoker, jídlo si z něj si oblíbily i naše dcery. Z běžného grilu maso nechtějí, ale ze Smokeru jim moc chutná."

Klára M.

"S pánví Muurikka jsme velmi spokojeni, připravené jídlo má velmi dobrou chuť, není připálené jak nad přímým ohněm, více prohřáté a zejména šťavnatější. Olej z jídla nevykapává a nezpůsobuje hořkost. Svá doporučení jsme předali řadě našich známých."

Tomáš P.

"Smoker doporučuji, grilování v naprosté pohodě. Jediné co sleduji je čas, žádné otáčení a přesto se nic nespálí."

Josef M.

Produkt
Počet kusů
Cena s DPHKošík je zatím prázdný