Google+

Reklamace zboží a Odstoupení od smlouvy

Reklamace

Opravdu se snažíme dodávat pouze kvalitní zboží a expedici věnujeme maximální úsilí, ovšem někdy se může stát chyba. Pokud jste na Gril Muurikka.cz koupili vadné zboží a chcete je reklamovat, vyplňte prosím tento jednoduchý formulář. Vyplněním urychlíte identifikaci zboží, zákazníka a druh závady. Reklamace tak proběhne rychleji a k větší spokojenosti zákazníka. Neposílejte zboží zpět na fakturační adresu dříve než obdržíte odpověď.

V odpovědi Vám zašleme adesu k odeslání zboží. S reklamovaným zbožím vždy zasílejte: kopii faktury, popis závady se zpětnou adresou a telefonickým kontaktem, kompletní balení výrobku.

Odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů

Tento formulář prosím také využijte při Odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů. Neposílejte zboží zpět na fakturační adresu dříve než obdržíte odpověď.

Do Popisu závady uveďte text:

Oznamuji, že tímto odstupuji od smlouvy o nákupu ve lhůtě čtrnácti dnů, zboží jsem obdržel dne _____.(doplňte datum). Peníze mi zašlete na účet číslo_______________ (doplňte číslo účtu). Zboží nebylo nakoupeno v rámci podnikatelské činnosti.

Věnujte pozornost správnosti vaší e-mailové adresy, na kterou vás budeme kontaktovat s postupem řešením reklamace/odstoupení od smlouvy

Děkujeme za pochopení a vážíme si vaší spolupráce.


 

Produkt
Počet kusů
Cena s DPHKošík je zatím prázdný