Google+

Reklamace, odstoupení, výměna zboží

Reklamace

Opravdu se snažíme dodávat pouze kvalitní zboží a expedici věnujeme maximální úsilí, ovšem někdy se může stát chyba. Pokud jste na Gril Muurikka.cz koupili vadné zboží a chcete je reklamovat, vyplňte prosím tento jednoduchý formulář. Vyplněním urychlíte identifikaci zboží, zákazníka a druh závady. Reklamace tak proběhne rychleji a k větší spokojenosti zákazníka. Neposílejte zboží zpět na fakturační adresu, vyčkejte prosím odpovědi. Náklady na vrácení zboží nese Kupující.

V odpovědi Vám zašleme adesu k odeslání zboží. S reklamovaným zbožím vždy zasílejte: kopii faktury, popis závady se zpětnou adresou a telefonickým kontaktem, kompletní balení výrobku.

Odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů

Tento formulář prosím také využijte při Odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů. Neposílejte zboží zpět na fakturační adresu, vyčkejte prosím odpovědi.

Do Popisu závady uveďte text:

Oznamuji, že tímto odstupuji od smlouvy o nákupu ve lhůtě čtrnácti dnů, zboží jsem obdržel dne _____.(doplňte datum). Peníze mi zašlete na účet číslo_______________ (doplňte číslo účtu). Zboží nebylo nakoupeno na IČO (v objednávce a následně ve faktuře nebylo zadáno IČO).

Věnujte pozornost správnosti vaší e-mailové adresy, na kterou vás budeme kontaktovat s postupem řešením reklamace/odstoupení od smlouvy

Výměna zboží

Sem tam se stane, že si objednáte zboží, které není úplně podle vašich představ. Jestliže se vám to stalo na našem e-shopu, pak stačí vyplnit tento jednoduchý formulář, a to nejpozději do 14 dnů od převzetí zboží. Do pole pro Popis závady uveďte za jaký výrobek byste vaše zboží rádi vyměnili. Zboží, které chcete vracet musí být kompletní včetně dárků vše v originálním obalu, nikterak nepoškozené. Na zboží i obalu nesmí být známky použití (špinavé, potrhaná krabice, pomačkaný obal atd). Neposílejte zboží zpět na fakturační adresu, vyčkejte prosím odpovědi.

Jakmile bude žádost na výměnu zboží schválena a budete vyzvání k vrácení zboží, zašlete zboží na sdělenou adresu včetně: kopie faktury, požadavkem na výměnu zboží se zpětnou adresou včetně  telefonického kontaktu a samozřejmě kompletní balení zboží (řádně zabalené a pojištěné pro přepravu). Zboží zpět neposílejte na dobírku, na výměnu zboží není právní nárok, může být prodejcem odmítnuta či spojena s poplatkem.

Nevracejte zboží zpět na dobírku!

Děkujeme za pochopení a vážíme si vaší spolupráce.


 

Produkt
Počet kusů
Cena s DPHKošík je zatím prázdný