Google+

Muurikka Paella pánev, průměr 40 cm

  • Muurikka Paella pánev, průměr 40 cm 1
    Muurikka Paella pánev, průměr 40 cm 1

Paella pánev o průměru 40 cm pro vaření na otevřeném ohni nebo plynu.

749 Kč s DPH
kusů
Dostupnost:   Centrální sklad
Kód zboží:01010147
Výrobce:Muurikka
Záruka:24 měsíců

Popis produktu

Na Paella pánvi Muurikka připravíte vynikající Paellu, typické španělské jídlo z rýže. Podobně, jako pro Česko typické rizoto, také Paella má spoustu receptů s různými ingrediencemi. Obvykle obsahuje zeleninu, maso (kuřecí, králičí nebo kachní), hlemýždě, fazole a koření (valenciánská paella). Velice oblíbená je Paella se zeleninou a mořskými plody, které nahrazují maso a fazole. Nezbytnými přísadami pro španělské národní jídlo jsou šafrán a olivový olej. Paella pánev je vhodná nejen pro paellu, ale najde využití i v každodenní přípravě běžného jídla. Muurikka Paella pánev může být použita na otevřeném ohni, Muurikka Ekogrilu nebo plynovém hořáku.

Výhody použití Muurikka Paella pánve:

  • ideální na otevřený oheň nebo plynový hořák
  • rovný a nízký tvar pro méně lepivý pokrm
  • univerzální použití na přípravu různých druhů pokrmů
  • vhodná pro servírování
  • po sejmutí z ohně dlouho nahřátá, proto je pokrm déle teplý
  • dlouhá životnost

 

Paella pánev má speciálně ražené dno pro zamezení deformací teplem. Paella pánev o průměru 40 cm je vyrobena z ocele a nemá povrchovou úpravu, může tedy dojít k připečení pokrmu. Gril Muurikka nabízí variantu Muurikka Paella pánve s nepřilnavým povrchem.

Při přenášení pánve nezapomeňte používat ochranné rukavice, protože pánev je při přípravě a servírování pokrmů horká. Při servítování oceníte velmi praktický podstavec pro uložení pánve přímo na stůl. Pro snadnější přípravu pokrmů můžete využít nerezovou obracečku Muurikka.

Parametry Muurikka Paella pánve:

 

Video první použití Muurikka Paella pánve:

Dotaz k produktu

Produkt
Počet kusů
Cena s DPHKošík je zatím prázdný